Cronique.pl:Zasady zachowania poufności

Z Cronique.pl
Skocz do: nawigacja, szukaj

Nasze podejście do praw autorskich

Na naszej stronie występują reprodukcje zdjęć, dokumentów lub fragmentów książek dotyczących opisywanych przedmiotów i zagadnień. Jest to wyraz szacunku, a czasem i podziwu autorów strony dla prezentowanych treści.

Z formalnego punktu widzenia możemy niezamierzenie naruszyć czyjeś prawa autorskie. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z takiego zagrożenia, dlatego jasno deklarujemy możliwość usunięcia ze strony każdego materiału, który zostanie oprotestowany z punktu widzenia praw autorskich.

Jednocześnie zastrzegamy, że ponieważ publikujemy różne dokumenty - teksty i zdjęcia, więc jeżeli przy dokumencie nie podano źródła lub nie zastrzeżono inaczej, to znak, że zastrzegamy sobie wszelkie prawa do publikowanych treści i/lub ich wersji elektronicznych.

Logowanie na stronie internetowej cronique.pl

Konta w systemie strony internetowej posiadają wyłącznie osoby uprawnione do jej edycji. Wszystkie informacje zawarte na stronie są dostępne dla każdego odwiedzającego bez konieczności rejestracji i zalogowania się.

Dane osobowe

Nie zbieramy danych osobowych umożliwiających identyfikację użytkowników za pośrednictwem strony internetowej. Wyjątkiem od tej zasady mogą być akcje rejestracji uczestników wydarzeń organizowanych przez redakcję strony cronique.pl, ale o tych przypadkach będziemy informować indywidualnie na odpowiednich stronach internetowych.

Ciasteczka i pokrewne technologie

Strona internetowa używa ciasteczek, chociaż nie są one wymagane do poprawnej pracy strony w jej w podstawowym zakresie. Użytkownik zawsze może zablokować w swojej przeglądarce internetowej przyjmowanie ciasteczek ze strony cronique.pl.

Ciasteczka mogą być używane przez mechanizm uwierzytelniania użytkowników na stronie (dotyczy zespołu redakcyjnego) oraz systemy statystyczne z których korzystamy (zablokowanie ciasteczek z tego źródła przez użytkownika nie będzie miało wpływu na pracę strony).

Informacja dla osób redagujących stronę: Aby się zalogować na stronie niezbędne jest przyjmowanie przez przeglądarkę internetową użytkownika ciasteczek.

Informacje uzupełniające

Patrz również Informacje prawne.